Startlijst paasspringconcours 2 april 2018

Let op:
◊ De tijden zijn schattingen. Zorg dat je ruim op tijd aanwezig bent.
◊ Het inschrijfgeld a.u.b. in de kantine voldoen voor aanvang van de rubriek.
◊ Bij de behendigheid en het synchroon springen is het leuk als je
verkleed gaat. De overige rubrieken worden in tenue gereden. 

◊ Iedereen rijdt maar 1x los.

9.15 uur losrijden behendigheidsrit
9.30 uur aanvang behendigheidsrit 1e parcours
1 Tijn Loevering Binky Boy
Marali Westerbeek Vivian
2 Jade Esseboom Spetter
Rosa Brokx Roy
3 Eva Rijpma Rosair
Moniek ter Wee Sjakie
4 Bente Hakkens Trix
Kira de Wit Aranka
aansluitend behendigheidsrit 2e parcours, zelfde startvolgorde
10.00 uur losrijden  40 cm
10.15 uur Aanvang klasse 40 cm 1e parcours
1 Florine van de Pol Aranka
Basant Kamel Jupiter
2 Jur Nannenga Binky
Mika van Beek Witje
3 Sanne Langedijk Donald
Sara Schotborgh Trix
4 Dominique van de Berg Rosair
Quinten Leusink Kiki
5 Christine Leusink Winter
Amber Boswinkel Spetter
6 Zana van Eck Be Girl
Hope Meylink Vivian
Karlijn van der Brug Shadow
aansluitend klasse 40 cm 2e parcours, zelfde startvolgorde
11.00 uur losrijden  40/50 cm
11.15 uur aanvang klasse 40 cm
1 Esmee Dekker Aranka
Hanna Wagenvoort Kiki
2 Fiene Diepeveen Binky
Daenerys Schmitz Spetter
3 Saphira Schmitz Winter
Jinte Berger Witje
aanvang klasse 50 cm
1 Charlotte van Zuidam Gazelle
Amy van der Zon Popeye
2 Eline Boswinkel Skydancer
Renske van de Peppel Spetter losrijden …..
3 Maaike van Leeuwen Trix
Bente Brokx Seppe
4 Noor Meiss Willem
Nine Meiss Rudi
aansluitend klasse 40/50 cm 2e parcours zelfde startvolgorde
12.15 uur losrijden  50 cm
12.30 uur aanvang klasse 50 cm
1 Bruce Robb Rembrandt
2 Jackie Hale Ebelien
3 Basant Kamel Jupiter
4 Sophie Gezelle Popeye
5 Senne Sade Smale River
6 Christa van den Broek Appie
7 Mayte Verschraagen Binky
8 Babette Doornenbal Skydancer
9 Lola Boterman Donald
10 Louis Meiss Burzl
11 Floyd Godlieb Gigi
12 Simone van Asperen Romanov
13 Tessa van Burken Amira
14 Diana Beijn Gigi
15 Rob Godlieb Happy
aansluitend klasse 50 cm 2e parcours, zelfde startvolgorde
± 13.15 uur Prijsuitreiking behendigheid en 40 en 50 cm in de kantine
13.15 uur losrijden klasse 60 cm
13.30 uur aanvang klasse 60 cm
1 Rob Godlieb Happy alleen 1e parcours
2 Floyd Godlieb Gigi alleen 1e parcours
3 Elise Vegter Darcy
4 Fleur Zumbrink Kiki
5 Mik Loevering Be Boy
6 Charlotte Meiss Burzl
7 Rhea Schols Noa
8 Isa Uijleman Gigi
9 Emma Koornneef Romanov
10 Sascha van de Berg Guarana
aansluitend klasse 60 cm 2e parcours, vanaf nr. 3 zelfde startvolgorde
14.15 uur losrijden klasse 70 cm
14.30 uur aanvang klasse 70 cm
1 Isa Uijleman Gigi
2 Emma Koornneef Romanov
3 Jet Veenendaal Happy
4 Kirstin van de Hoef Winter
5 Quirin Brosius Divette
6 Norine Schols Casper
7 Lotte Dam Fernando
8 Jered Bindels Mystique
aansluitend klasse 70 cm 2e parcours, zelfde startvolgorde
15.00 uur losrijden klasse 80, 90 cm, 1 m
15.15 uur aanvang klasse 80 cm
1 Frank Lunenburg Burzl
2 Nikita Daals Mona Lisa
aansluitend klasse 80 cm 2e parcours, zelfde startvolgorde
aansluitend klasse 90 cm 1e parcours
1 Sabine Hamersma Dirk
2 Jamie van Maanen Magnum
3 Janneke Russchen Ginger
4 Manouk van Nieuw Amerongen Majorie
aansluitend klasse 90 cm 2e parcours, zelfde startvolgorde
aansluitend klasse 1 m 1e parcours
1 Romy Bos Dorette
aansluitend klasse 1 m 2e parcours, zelfde startvolgorde
16.15 uur parcours lopen synchroon springen  (te voet)
16.30 uur aanvang synchroon springen
1 Anick Fontein Popeye
Willemijn Derksen Shadow
2 Lolou van der Weide Skydancer
Bente Brokx Seppe
3 Jackie Hale Ebelien
Bruce Robb Rembrandt
4 Noor Meiss Willem
Nine Meiss Rudi
5 Anick Fontein Popeye
Willemijn Derksen Shadow
6 Lolou van der Weide Skydancer
Bente Brokx Seppe
7 Nienke Gijsen Fernando
Hester Russchen Ginger
8 Jackie Hale Ebelien
Bruce Robb Rembrandt
9 Senne Sade Smale River
Fleur Zumbrink Kiki
10 Suzanne ten Dam Donald
Ardine de Vos Gazelle
11 Rob Godlieb Happy
Floyd Godlieb Gigi
± 17.30 uur Prijsuitreiking in de kantine

Comments are closed.