Startlijst dressuurcompetitie 14 oktober 2018

VOOR VRAGEN A.U.B. MAILEN NAAR info@manege-groenewoude.nl
Voorlopige startlijst d.d. 11 oktober 2018
De tijden kunnen in- of uitlopen. Zorg dus dat je op tijd bent!!!
De B-versies van de proeven (versie 2016) worden gereden.
Als je diploma en theorie moet rijden, staat dat achter de proef (p = praktijk/t = theorie)
We hebben een voorlopige indeling gemaakt van mensen die meestal graag helpen. Deze
indeling staat bij iedere groep op de startlijst. Wanneer je op de lijst staat, maar niet kan of wil
helpen, wil je dat dan even doorgeven aan Carolien (info@manege-groenewoude.nl)?
Na afloop van iedere groep worden de protocollen uitgereikt.

Groep 1, 9.15 uur losrijden, aanvang 9.30 uur
ringmeester:
voorlezen: Hetty
schrijven:
1 Jade Esseboom – Rosair – F-start
Esmee Dekker – Polly – F-start
Puck van Renswoude – Spetter – F-start
Emmy Grijpma – Amira – F-start
2 Emmy Grijpma – Amira – F-start
Sem Bakker – Vivian – F-start
Sophie Veen – Aranka – F-start

Groep 2, 10.00 uur losrijden, aanvang 10.15 uur
ringmeester: Anique van Beek
voorlezen: Elise
schrijven:
1 Luna den Oude – Trix – F1
Noa Sedney – Annie – F1
Bente Hakkens – Kiki – F1
Elisabeth de Wit – Rosair – F1
2 Tijn Loevering – Be-Boy – F1
Machteld Bakker – Spetter – F1
Kira de Wit – Skydancer – F1
Norah Kruip – Aranka – F1
3 Bente Hakkens – Kiki – F1
Mika van Beek – Be-Girl – F1
Noa Sedney – Annie – F1
Elise Oskamp – Binky – F1

Groep 3, 10.45 uur losrijden in de tweede rijhal, aanvang 11.00 uur
ringmeester:
voorlezen:
schrijven:
1 Karlijn van der Brug – Binky – F2
2 Eline van Kleef – Annie – F2
3 Karlijn van der Brug – Binky – F2
4 Soraya Vink – Aranka – F2
5 Jamie van Ginkel – Rosair – F2
6 Anne Molenaar – Trix – F2
7 Soraya Vink – Aranka – F2
8 Anne Molenaar – Trix – F2
9 Eva Rijpma – Skydancer – F2
10 Malin Luijendijk – Vivian – F2
11 Eva Rijpma – Skydancer – F2

Groep 4, 10.45 uur losrijden, aanvang 11.00 uur
ringmeester: Nienke Haijtink
voorlezen: Wilma Schols
schrijven:
1 Helene Koekkoek – Happy – F10
2 Audrey Diepeveen – Sajera – F4
3 Karen Siewers – Donald – F4
4 Audrey Diepeveen – Sajera – F4
5 Karen Siewers – Donald – F4
6 Maaike van Leeuwen – Appie – F6
7 Babette Doornebal – Popeye – F7
8 Maaike van Leeuwen – Appie – F6
9 Rhea Schols – Noa – F7
10 Jacky Hale – Ebeline – F7
11 Bruce Robb – Rembrandt – F8
12 Jacky Hale – Ebeline – F7
13 Bruce Robb – Rembrandt – F8
14 Frederike Stemerdink – Mimosa – F9
15 Ilse Wanner – Dolly – F10

Groep 5, 13.00 uur losrijden, aanvang 13.15 uur
ringmeester: Charlotte Derksen
voorlezen: Helene Koekkoek
schrijven:
1 Sanne Langedijk – Donald – F3
2 Quinten Leusink – Be-Girl – F3
3 Sanne Langedijk – Donald – F3
4 Anick Fontein – Kiki – F3
5 Christine Leusink – Popeye – F3
6 Anick Fontein – Kiki – F3
7 Sara Schotborgh – Skydancer – F3
8 Hope Meijlink – Trix – F4
9 Fiene Diepeveen – Vivian – F4
10 Willemijn Derksen – Spetter – F5
11 Fiene Diepeveen – Vivian – F4
12 Willemijn Derksen – Spetter – F5
13 Kira Vlaanderen – Branco EP – F4
14 Dominique van de Berg – Winter – F5
15 Kira Vlaanderen – Branco EP – F4

Comments are closed.