Voorlopige startlijst dressuurcompetitie 11 november 2018

VOOR VRAGEN A.U.B. MAILEN NAAR info@manege-groenewoude.nl

De tijden kunnen in- of uitlopen. Zorg dus dat je op tijd bent!!!
De A-versies van de proeven (versie 2016) worden gereden.
Als je diploma en theorie moet rijden, staat dat achter de proef (p = praktijk/t = theorie)
We hebben een voorlopige indeling gemaakt van mensen die meestal graag helpen. Deze
indeling staat bij iedere groep op de startlijst. Wanneer je op de lijst staat, maar niet kan of wil
helpen, wil je dat dan even doorgeven aan Carolien (info@manege-groenewoude.nl)?
Voor iedereen die de hele competitie heeft meegedaan, is er een prijsuitreiking van de competitie.

Groep 1, 9.15 uur losrijden, aanvang 9.30 uur
ringmeester:
voorlezen:
schrijven:
1 Jade Esseboom – Ashley – F-start
Emmy Grijpma – Amira – F-start
Puck van Renswoude – Spetter – F-start
Elise Tulen – Aranka – F-start
2 Emmy Grijpma – Amira – F-start
Jade Esseboom – Ashley – F-start
Sem Bakker – Vivian – F-start
Esmee Dekker – Polly – F-start
Kirsten van Gelderen – Binky – F-start
3 Mika van Beek – Be-Girl – F1
Luna den Oude – Kiki – F1
Bente Hakkens – Skydancer – F1
4 Tijn Loevering – Be-Boy – F1
Kira de Wit – Trix – F1
Mika van Beek – Be-Girl – F1
Bente Hakkens – Skydancer – F1
Prijsuitreiking

Groep 2, 10.15 uur losrijden in de nieuwe rijhal, aanvang 10.30 uur
ringmeester: Nathalie van der Brug
voorlezen:
schrijven:
1 Elisabeth de Wit – Trix – F2
2 Karlijn van der Brug – Flicka – F2
3 Elisabeth de Wit – Trix – F2
4 Karlijn van der Brug – Flicka – F2 diploma p+t
5 Elise Oskamp – Aranka – F2
6 Noa Sedney – Kiki – F2
7 Jamie van Ginkel – Rosair – F2
8 Noa Sedney – Kiki – F2
9 Malin Luijendijk – Nora – F2
10 Eva Rijpma – Skydancer – F2 diploma p+t
11 Eline van Kleef – Binky – F2
12 Eva Rijpma – Skydancer – F2
13 Isabelle van den Tol – Spetter – F2 diploma p+t

Prijsuitreiking

Groep 3, 10.15 uur losrijden, aanvang 10.30 uur
ringmeester:
voorlezen: Wilma Schols
schrijven:

1 Karen Siewers – Ray Ban – F4-diploma p+t
2 Jacky Hale – Ebelien – F7
3 Bruce Robb – Rembrandt – F8
4 Karen Siewers – Ray Ban – F4/F5
5 Jacky Hale – Ebelien – F7/F8
6 Bruce Robb – Rembrandt – F8
7 Yvonne Lucassen – Amira – F3
8 Kira Vlaanderen – Be-Girl – F4
9 Audrey Diepeveen – Happy – F5 en theorie F4
10 Kira Vlaanderen – Be-Girl – F4
11 Audrey Diepeveen – Happy – F5
12 Diana Beijn – Gigi – F5
13 Babette Doornebal – Popeye – F8
14 Rhea Schols – Noa – F7
15 Ilse Wanner – Dolly – F10
Prijsuitreiking

Groep 4, 12.45 uur losrijden, aanvang 13.00 uur
ringmeester: Nienke Haijtink
voorlezen: Audrey Diepeveen
schrijven:
1 Sara Schotborgh – Skydancer – F3
2 Sanne Langedijk – Donald – F4
3 Sara Schotborgh – Skydancer – F3
4 Sanne Langedijk – Donald – F4
5 Soraya Vink – Vivian – F3 en theorie F2
6 Quinten Leusink – Be-Girl – F3
Soraya Vink – Vivian – F3
7 Christine Leusink – Popeye – F3
8 Fiene Diepeveen – Binky – F5 en theorie F4
9 Hope Meijlink – Rosair – F4
10 Fiene Diepeveen – Binky – F5
11 Dominique van de Berg – Flicka – F5
12 Willemijn Derksen – Nora – F5
13 Maaike van Leeuwen – Appie – F6
14 Willemijn Derksen – Nora – F5/F6
15 Maaike van Leeuwen – Appie – F6
16 Frederike Stemerdink – Mimosa – F9
Prijsuitreiking

Comments are closed.