Voorlopige startlijst dressuurcompetitie 2 en 3 februari

VOOR VRAGEN A.U.B. MAILEN NAAR info@manege-groenewoude.nl
Voorlopige startlijst d.d. 1 februari 2019
De tijden kunnen in- of uitlopen. Zorg dus dat je op tijd bent!!!
De A-versies van de proeven (versie 2016)  worden gereden.
Zaterdag 2 februari
Groep 1:  14.00 uur losrijden, aanvang 14.15 uur
ringmeester:
voorlezen:
schrijven:
1 Lois van Baren Ashley F-start
Rhodé van Baren Aranka F-start
Esmee Dekker Polly F-start
2 Jade Essenboom Rosair F1
3 Martha Verduijn Vivian F2 diploma p+t
4 Bente Hakkens Binky F2
5 Martha Verduijn Vivian F2/F3
6 Sara Schotborgh Skydancer F4
7 Simone van Asperen Donald F3
8 Sara Schotborgh Skydancer F4
9 Milou van der Waerdt F3
10 Loulou van der Weide Be girl F5 theorie F4
11 Milou van der Waerdt F3
12 Loulou van der Weide Be girl F4
13 Babette Doornebal Popeye F8
Zondag 3 februari
Groep 1:  09.30 uur losrijden, aanvang 9.45 uur
ringmeester:
voorlezen:
schrijven:
1 Isa van der Heiden Be Girl F-start
Felien van der Heiden Polly F-start
Elise Tulen Aranka F-start
2 Esmee Dekker Spetter F-start
Sophie Veen Annie F-start
Britt de Boer Vivian F-start
3 Sem Bakker Rosair F1
4 Kira de Wit Skydancer F2
5 Elisabeth de Wit Binky F2
6 Luna den Oude Nora F2
Groep 2: 10.45 uur losrijden, aanvang 11.00 uur
Ringmeester: Charlotte Derksen
Voorlezen: Audrey Diepeveen
Schrijven:
1 Eline van Kleef Ashley F3
2 Noa Sedney Trix F3
3 Eline van Kleef Ashley F3
4 Noa Sedney Trix F3
5 Isabelle van den Tol Aranka F3
6 Soraya Vink Binky F3
7 Eva Rijpma Vivian F3
8 Sanne Langedijk Donald F4
9 Quinten Leusink Be Girl F4
10 Sanne Langedijk Donald F4
11 Christine Leusink Popeye F4
12 Dominique van den Berg Skydancer F5
13 Fiene Diepeveen Nora F5
14 Willemijn Derksen Appie F6
15 Fiene Diepeveen Nora F5/F6
16 willemijn Derksen Appie F6 Diploma p+t
Groep 3: losrijden 13.15, aanvang 13.30.
Ringmeester:
Voorlezen: Jennifer
Schrijven:
1 Babette Doornebal Popeye F8
2 Louis Meiss Burzl F6
3 Karen Siewers Ray Ban F5
4 Janine van Hezel Cabanta F6
5 Karen Siewers Ray Ban F5
6 Janine van Hezel Cabanta F6
7 Jacky Hale Ebelien F8
8 Nine Meiss Be Girl F12
9 Jacky Hale Ebelien F8
10 Bruce Robb F9
11 Charlotte Meiss Burzl F11
12 Bruce Robb F9

 

Comments are closed.