Voorlopige startlijst dressuurwedstrijd 10 maart 2019

VOOR VRAGEN A.U.B. MAILEN NAAR info@manege-groenewoude.nl
Voorlopige startlijst d.d. 4 maart 2019
De tijden kunnen in- of uitlopen. Zorg dus dat je op tijd bent!!!
De A-versies van de proeven worden gereden.
Als je diploma en theorie moet rijden, staat dat achter de proef (p = praktijk/t = theorie)
We hebben een voorlopige indeling gemaakt van mensen die meestal graag helpen. Deze
indeling staat bij iedere groep op de startlijst. Wanneer je op de lijst staat, maar niet kan of wil
helpen, wil je dat dan even doorgeven aan Kimberley (info@manege-groenewoude.nl)?

Groep 1, 09.15 uur losrijden, aanvang 09.30 uur.
ringmeester:
voorlezen: Hetty

1 Isis van de Berg – Kiki – F-start
Kirsten van de Geldern – Nora – F-start
Sophie Veen – Aranka – F-start
2 Isa van der Heiden – Vivian – F-start
Felien van der Heiden – Rosair – F-start
Kisten van Geldern – Nora – F-start
Lotte Klootwijk Skydancer F-start
Groep 2, 10.00 uur losrijden, aanvang 10.15 uur

1 Esmee Dekker – Kiki – F1
Jade Essenboom – Ashley – F1
2 Elise Tulen – Aranka – F1
Jade Essenboom Ashley F1
Sem Bakker – Vivian – F1
3 Luna den Oude – Skydancer – F2
Kira den Wit – Rosair – F2
Bente Hakkens – Polly – F2
4 Malin Luijendijk – Nora – F2
Elisabeth den Wit – Binky – F2
5 Hope Meijlink – Trix – F5

prijsuitreiking groep 1 en groep 2

Groep 3, 11.00 uur losrijden, aanvang 11.15 uur
ringmeester: Charlotte Derksen
voorlezen: Elise Vegter

1 Noa Sedney – Rosair – F3
2 Isabelle van den Tol – Aranka – F3
3 Noa Sedney – Rosair – F3
4 Soraya Vink – Binky – F3
5 Anne Molenaar – Trix – F3
6 Quiten Leusink – Be-girl – F4
7 Anne Molenaar – Trix – F3
8 Christine Leusink – Popeye – F4
9 Sanne Langedijk – Donald – F4 P
10 Dominique van den Berg – Skydacer – F5
11 Sanne Langedijk – Donald – F4/F5
12 Fiene Diepeveen – Winston – F5
13 Willemijn Derksen – Amira – F7
14 Fiene Diepeveen – Winston – F5/F6
15 Willemijn Derksen – Amira – F7
16 Loulou van der Weiden Appie F5
prijsuitreiking groep 3.

Groep 4 , 13.30 uur losrijden, aanvang 13.45 uur
ringmeester:
voorlezen: Louis Meiss

1 Willemijn Kieskamp Smart F3
2 Louis Meiss Burzl F7
3 Willemijn Kieskamp – Smart – F3
4 Simone van Asperen – Donald – F3
5 Karen Siewers – Ray Ban – F5
6 Janine van Hezel – Cabanta – F6
7 Karen Siewers – Ray Ban – F5/F6
8 Janine van Hezel – Cabanta – F6
9 Babette Doornebal – Popeye – F8
10 Jacky Hale – Ebelien – F8 P+T
11 Bruce Robb – Rembrandt – F9
12 Jacky Hale – Ebelien – F8/F9
13 Bruce Robb – Rembrandt – F9
14 Charlotte Meiss – Burzl – F11
15 Nine Meiss – Be-girl – F12

prijsuitreiking groep 4