Startlijst 1 en 2 februari
De A – versie van de proeven wordt gereden.
De tijden van het losrijden kunnen in en uit lopen. Zorg dat je optijd aanwezig bent.
Zaterdag 1 februari
Groep 1
Losrijden: 14.00 uur
1. Anna Schot Aranka F-start
Lotte van der Brug Rosair F-start
2. Ziva Merks Whisper F1
Machteld Bakker Trix F1
3. Anna Schot Aranka F-start
Lotte van der Brug Rosair F-start
4. Ziva Merks Whisper F1
5. Skyler Spenkelink Binky F2
Groep 2
Losrijden: 15.00 uur
1. Renske Morren Trix F3
2. Jade Essenboom Ashley F3
3. Renske Morren Trix F3
4. Martha Verduijn Aranka F3
5. Quinten Leusink B-girl F5
6. Martha Verduijn Aranka F3
7. Christine Leusink Popeye F6
8. Teanne de Wit Happy F3
9. Jacky Hale Ebelien F9
10. Teanne de Wit Happy F3
11. Bruce Robb Rembrandt F10
12. Jacky Hale Ebelien F9/F10
13. Bruce Robb Rembrandt F10
Zondag 2 februari
Groep 1
Losrijden: 09.15 uur
1. Puck Melchers Whisper F-start
Phileine Zandbergen Ashley F-start
Ella van de Berg Skydancer F-start
Jayden van der Vlugt Aranka F-start
Evy van Harten Rosair F-start
2. Lidewei Korteland Amira F-start
Anoek Veldhuyzen Polly F-start
Elynn Iljas Binky F-start
Lotte Kamerling Vivian F-start
Jayden van der Vlugt Aranka F-start
3. Puck Melchers Whisper F-start/F1
Phileine Zanbergen Ashley F-start/F1
Groep 2
Losrijden: 10.15 uur
1. Kirsten van Gelderen Whisper F1
Fleur Korlaar Ashley F1
Hailey van de Broek Binky F1
2. Diyae van Manen Skydancer F1
Amy Iljas Rosair F1
Isis van de Berg Flicka F1
3. Felien van der Heiden Smart F2
Isa van der Heiden Willy F2
4. Fleur Korlaar Ashley F1/F2
Skyler Spenkelink Trix F2
5. Lieke Tanis Aranka F1
Hailey van de Broek Binky F1
6. Felien van der Heiden Smart F2 Theorie
Isa van der Heiden Willy F2 Theorie
7. Kyra Jonkers Kiki F3 Theorie F2
8. Sophie Veen Vivian F2
Groep 3
Losrijden: 11.30 uur
1. Bente Hakkens Romanov F3 Theorie F2
2. Elise Tulen Donald F2
3. Mika van Beek Skydancer F3
4. Elise Tulen Donald F2 Theorie
5. Mika van Beek Skydancer F3/F4
6. Luna den Oude Binky F3
7. Noa Sedney Kiki F4
8. Luna den Oude Binky F3
9. Soraya Vink Smart F4
10. Isabelle van de Tol Rosair F4
11. Soraya Vink Smart F4
12. Isabelle van de Tol Rosair F4
13. Malin Luijendijk Whisper F4
14. Eva Rijpma Be-girl F4
15. Malin Luijendijk Whisper F4
16. Eva Rijpma Be-girl F4
Groep 4
Losrijden: 14.00 uur
1. Eline van Kleef Aranka F4
2. Sara Schotborgh Skydancer F4
3. Eline van Kleef Aranka F4
4. Sara Schotborgh Skydancer F4
5. Karen Siewers Rayban F7
6. Yvonne Vlaanderen Amira F3
7. Karen Siewers Rayban F7
8. Hope Meijlink Binky F5
9. Karlijn van der Brug Popeye F4
10. Willemein Kieskamp Smart F4
11. Karlijn van der Brug Popeye F4 Theorie
12. Willemein Kieskamp Smart F4
13. Janet Iljas Appie F3
14. Sanne Langedijk Donald F6
15. Kira Vlaanderen Johnny F5 Theorie F4
16. Sanne Langedijk Donald F6
17. Babette Doornebal Benlty F9