De tijden van het losrijden kunnen in en uit lopen. Zorg dat je op tijd aanwezig bent.
09.15 uur losrijden
Beh/40 cm
1. Sophie-Laure Koops Rosair
Isa Stigter Kiki
2. Amber Scholten Aranka
Yuki de Wit Ashley
3. Defne Sluijs Binky
Alicia Sluijs Vivian
4. Hannah Koelewijn Polly
Angelina Slot Trix
5. Hailey van de Broek Popeye
Lidewei Korteland Sky
10.00 uur losrijden
40 cm jeugd
1. Ziva Merks Whisper
2. Kira de Wit Rosair
3. Malin Luijendijk Whisper losrijden Aranka
4. Kyana Brouwers Winter
5. Elise Tulen Sam
11.30 uur prijsuitreiking BEH en 40 cm Jeugd   in de kantine
10.45 uur losrijden
40/50/60 cm volwassenen
1. Woutera willigenburg Popeye 40 cm
Rob Koelewijn Bently 40 cm
2. Ivar Vlaanderen Jhonny 40cm
Deborah Jonkers Appie 50cm
3. Yvonne Lucassen Romanov 50 cm
Geraldine Brouwer Dolly 50 cm
4. Anne ter Wee Winter 50 cm
Noë Hartmann Kali 50 cm
5. Annemarieke de Man Gazelle 60 cm
Mat Daals Mona 60 cm
11.45 uur losrijden
50 cm
1. Sara Schotborgh Sky
2. Kira Vlaanderen Jhonny
3. Noë Hartmann Kali
4. Fiene Diepeveen Binky
5. Khyra Jonkers Sam
6. Noortje de Vos Winter
7. Jackie Hale Ebelien
8. Mika van Beek Trix
9. Sanne Langedijk Donald 4 parcoursen
10. Laura van Welderen Ruby
11. Daenerijs Schmitz Popeye
12. Sanne Langedijk Donald 2e ronde 60cm
13. Christa van de Broek Romanov 60 cm
13.00 uur losrijden
60 cm/70 cm
1. Jackie Hale Ebelien 60 cm
2. Kira Vlaanderen Jhonny 60 cm
3. Rhea Schols Noa 60 cm
4. Danique Pul Mystique 60 cm
5. Bruce Robb Rembrandt 60 cm
6. Kirstin van de Hoef Gazelle 60 cm
7. Hidde Schagen Gigi 60 cm
8. Norine Schols Casper 70 cm
9. Nine Meijs Rudi 70 cm
14.00 uur losrijden
70 cm/80cm/90cm/100cm
1. kelly Schiphorst Caesar 90 cm
2. Ilse Wanner Gazelle 70 cm
3. Lotte Dam Fernando 70 cm
4. Nine Meijs Burzl 80 cm
5. Mik Loevering Blue Eyed Blond 80cm
6. Nikita Daals Mona 80cm
7. Jet Veenendaal Happy 80 cm
8. Biba Merks 80 cm
9. Jamie van Maanen Magnum 100cm
10. Romy Bos Dorette 100 cm
11. Kelly Schiphorst Angel 100 cm
Prijsuitreiking 40 cm volwassenen,50 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm