Startlijst dressuur
Spelregels:
De wedstrijd zit VOL
De A-versie van de proeven wordt gereden. Let op vanaf 1 april 2022 zijn er nieuwe proeven.
De tijden van het losrijden kunnen in of uit lopen. Zorg dat je optijd aanwezig bent
Losrijden mag alleen op het aangegeven tijdstip onder begelding van een instructeur. Manege paarden mogen  niet zelf losrijden
Na iedere groep is er een prijsuitreiking in de kantine
Het poetsen van je pony is belangrijker dan vlechten.
Bekijk vrijdag middag de definitieve startlijst
zaterdag 19 november
Groep 1
13.00 uur losrijden
1. Maud van de Berkt Bixie Ashley
Thom Terpstra Bixie Vivian
Ilvy Verbaas Bixie Rosair
2. Thom Terpstra Bixie Vivian
Ilvy Verbaas Bixie Rosair
Groep 2
13.45 uur losrijden
1. Lotte van der Brug F1 Noah
Leah Verbaas F1 Ashley
Lissy Roossen F1 Rosair
2. Caithlynn de Bruin F1 Kiki
Lauren Terpstra F1 Aranka
Lenore Verduijn F1 Vivian
3. Lotte van der Brug F1 Noah
Leah Verbaas F1 Ashley
Lissy Roossen F1 Rosair
4. Caithlynn de Bruin F1 Kiki
Lauren Terpstra F1 Aranka
Lenore Verduijn F1 Vivian
5. Emi de Kok F1 Sky
Tess Mansier F1 Binky
Kim Fraterman F1 Dolly
Rosa Fietje F1 Popeye
Groep 3
15.30 uur losrijden
1. Lisa van Klompenburg F2 Rosair
Noa van Lint F2 Popeye
2. Alexandra Velthuizen F2 Donald
Sanne van Vliet F2 Kiki
3. Lisa van Klompenburg F2 Rosair
Noa van Lint F2 Popeye
4. Alexandra Velthuizen F2 Donald
Sanne van Vliet F2 Kiki
Sarah Linder F2 Dolly
Zondag 20 november
Groep 1
09.30 uur losrijden
1. Jess Way F2 Rosair
2. Aimee Leusink F2 Popeye
3. Jess Way F2 Rosair
4. Aimee Leusink F2 Popeye
5. Skyler Spenkeling F3 Lea
6. Ella van de Berg F3 Kiki
7. Ella van de Berg F3 Kiki
8. Hailey van de Broek F3 Dolly
9. Yuna van Hooft F3 Aranka
10. Hailey van de Broek F3 Dolly
11. Yuna van Hooft F3 Aranka
12. Naomi Valkenburg F3 Nico
Groep 2
11.30 uur losrijden
1. Vera Geheniau F8 Kiki
2. Renkse van de Peppel F3 Lisa
3. Renske Morren F5 Whisper Aansluitend 2e proef in andere rijhal F5/F6
4. Quinten Leusink F6 Ruby Aansluitend 2e proef in andere rijhal F6
5. Christine Leusink F7 Lester Aansluitend 2e proef in andere rijhal F7
6. Sanne Langedijk F8 Donald Aansluitend 2e proef in andere rijhal F8
7. Soraya Vink F6 Gazelle Aansluitend 2e proef in andere rijhal F6
8. Jade Essenboom F5 Dolly Aansluitend 2e proef in andere rijhal F5
9. Felien van der Heiden F4 Roosje Aansluitend 2e proef in andere rijhal F4
10. Lotte Kamerling F4 Sky Dancer Aansluitend 2e proef in andere rijhal F4
11. Juliette Stohr F4 Popeye Aansluitend 2e proef in andere rijhal F4
12. Isa van der Heiden F5 Nico Aansluitend 2e proef in andere rijhal F5
13. Isabelle van de Tol F5 Joco Aansluitend 2e proef in andere rijhal F5
Groep 3
13.15 uur losrijden
1. Kimberley Muijsert B Kaspar
2. Jackie Hale F10 Ebelien Aansluitend 2e proef in andere rijhal F10
3. Simone van Asperen F4 Appie Aansluitend 2e proef in andere rijhal F4
4. Jasper van Vliet F5 James Aansluitend 2e proef in andere rijhal F5/F6
5. Erna Veldhuizen F6 Flash Dancer Aansluitend 2e proef in andere rijhal F6
6. Alinda Bindels F6 Jasmin Aansluitend 2e proef in andere rijhal F6
7. Thalissa Pater F3 Donald