Startlijst dressuur
De B-versie van de proeven wordt gereden.
De tijden van het losrijden kunnen in en uitlopen. Zorg dat je optijd aanwezig bent.
Zaterdag
Groep 1: 14.30 uur losrijden
1. Malin Luijendijk Whisper F4
2. Phileine Zandbergen Rosair F-start
Anne-Saar van Ginkel Kiki F-start
3. Malin Luijendijk Whisper F4
4. Jade Essenboom Ashley F2
5. Anne-Saar van Ginkel Kiki F1
Livia Roesink Yva F1
6. Jade Essenboom Ashley F2
7. Anne-Sophie Fortuin Happy F4
8. Renske Morren Sky Dancer F3
9. Martha Verduijn Aranka F3
10. Renske Morren Sky Dancer F3
11. Martha Verduijn Aranka F3
12. Simone van Asperen Dondald F3
13. Quinten Leusink Be-girl F5
14. Christine Leusink Popeye F5
15. Quinten Leusink Be-girl F5
16. Christine Leusink Popeye F5
Zondag
Groep 1: 09.30 uur losrijden
1. Fleur van Korlaar Ashley F-start
Minke Crama Sky Dancer F-start
Saar Berends Vivian F-start
Haley Diekhuis Rosair F-start
2. Isa van der Heiden Amira F1
Felien van der Heiden Winter F1
3. Fleur van Korlaar Ashley F-start
Minke Crama Sky Dancer F-start
Saar Berends Vivian F-start
4. Isa van der Heiden Amira F1
Felien van der Heiden Winter F1
5. Elise Tulen Sam F1
Sophie Veen Aranka F1
Machteld Bakker Trix F1
Groep 2: 10.45 uur losrijden, aansluitend proeven rijden in de andere rijhal.
1. Mika van Beek Trix F2
2. Khyra Jonkers Kiki F2
3. Mika van Beek Trix F2 Theorie
4. Elisabeth de Wit Ashley F3
5. Eva Rijpma Be-girl F3
6. Isabelle van de Tol Rosair F3
7. Eva Rijpma Be-girl F3
Groep 3: 10.45 uur losrijden, aansluitend proeven rijden in de rijhal bij de kantine
1. Lara Spruijt Dolly F4
2. Dominique van de Berg Sky Dancer F6
3. Babette Doornebal Bently F9
4. Corina Vos Donald F7
5. Audrey Diepeveen Happy F5
6. Corina Vos Donald F7
7. Audrey Diepeveen Happy F5/F6
8. Jackie Hale Ebelien F9
9. Bruce Robb Rembrandt F9
10. Jackie Hale Ebelien F9
11. Bruce Robb Rembrandt F9
Groep 4: 12.45 uur losrijden
1. Noa Sedney Kiki F4
2. Sanne Langedijk Donald F5
3. Karlijn van der Brug Popeye F3
4. Sanne Langedijk Donald F5
5. Karlijn van der Brug Popeye F3
6. Fiene Diepeveen Appie F6
7. Eline van Kleef Binky F3
8. Fiene Diepeveen Appie F6
9. Eline van Kleef Binky F3
10. Soraya Vink Rosair F4
11. Hope Meilink Trix F5
12. Soraya den Vink Ashley F4
13. Hope Meilink Trix F5
14. Soraya Vink Rosair F4
15. Luna den Oude Ashley F3