Startlijst dressuur 19 januari
De B-versie van de proeven wordt gereden.
De tijden van het losrijden kunnen in of uitlopen. Zorg dat je optijd aanwezig bent.
Om de wedstrijd goed te laten verlopen zijn wij opzoek naar ringmeesters en voorlezers.
Als je graag wilt helpen stuur een mailtje naar: info@manege-groenewoude.nl
Aan het einde van elke groep is er protocol uitreiking in de kantine.
Groep 1
Losrijden 09.15 uur
1. Lidewei Korteland Amira F-start
Jayden van der Vlucht Rosair F-start
Anoek Veldhuyzen Polly F-start
Saar Berends Sky dancer F-start
2. Evy van Harten Aranka F-start
Phileine Zandbergen Ashley F-start
Elynn Iljas Vivian F-start
3. Puck Melchers Whisper F-start
Jayden van der Vlucht Rosair F-start
Saar Berends Sky dancer F-start
Lotte Kamerling Binky F-start
Groep 2
losrijden 10.00 uur
1. Hailey van de Broek Rosair F1
Lieke Tanis Aranka F1
Isis van de Berg Flicka F1
2. Diyae van Manen Sky Dancer F1
Fleur van Korlaar Ashley F1
3. Hailey van de Broek Rosair F1
Amy Iljas Binky F1
4. Felien van der Heiden Smart F2
Isa van der Heiden Be-girl F2
Bente Hakkens Romanov F2
5. Fleur van Korlaar Ashley F1
Kirsten van Geldern Whisper F1
6. Felien van der Heiden Smart F2
Isa van der Heiden Be-girl F2
Kyra Jonkers Kiki F2
Groep 3
Losrijden 11.15 uur
1. Karlijn van der Brug Sam F4
2. Janet Iljas Amira F3
3. Karlijn van der Brug Sam F4
4. Woutera Willigenburg Popeye F3
5. Fiene Diepeveen Appie F6 Theorie
6. Kira Vlaanderen Johnny F4
7. Fiene Diepeveen Appie F6/F7
8. Karen Siewers Rayban F6 Theorie
9. Sanne Langedijk Donald F6
10. Karen Siewers Rayban F6/F7
11. Sanne Langedijk Donald F6
12. Jacky Hale Ebelien F9
13. Bruce Robb Rembrandt F10
14. Jacky Hale Ebelien F9/F10
15. Bruce Robb Rembrandt F10
16. Babette Doornebal Bently F9
Groep 4
Losrijden 14.00 uur
1. Elise Tulen Sam F2
2. Mika van Beek Sky Dancer F3
3. Elise Tulen Sam F2
4. Mika van Beek Sky Dancer F3
5. Jade Essenboom Popeye F3
6. Luna den Oude Vivian F3
7. Sophie Veen Rosair F2
8. Eline van Kleef Dolly F4
9. Isabelle van de Tol Aranka F4
10. Eline van Kleef Dolly F4
11. Isabelle van de Tol Aranka F4
12. Soraya Vink Smart F4
13. Hope Meijlink Binky F5
14. Soraya Vink Smart F4
15. Noa Sedney Kiki F4