Startlijst dressuur 6 en 7 juni
De B versie van de proeven wordt gereden.
Voor je naam staat een starttijd, 15 minuten voor jou starttijd mag je naar de andere rijhal komen.
Daar helpt een zelf mee genomen begeleider je op het paard.
Er staat een instructeur om je te helpen met losrijden.
Je mag maar één begeleider meenemen.
Er mogen verder geen broertjes, zusjes of andere familie leden komen kijken.
De pony’s en paarden worden niet ingevlochten en er wordt niet met eigen dekjes gereden.
Kom niet eerder dan een half uur voor je proef begint naar de manege.
Na het rijden haal je je protocol op en ga je direct weer naar huis.
De kantine is de hele dag gesloten.
Er worden geen theorie toetsen afgenomen
Houd je aan de 1,5 meter afstand.
Bij klachten zoals koorts, hoesten, verkoudheid of een familielid met klachten
wordt je verzocht thuis te blijven.
Zaterdag 6 juni
14.00 uur Anoek Veldhuyzen Rosair F-start
Jess Way Amira F-start
Lotte Kamerling Trix F-start
Evy van Harten Aranka F-start
14.15 uur Anoek Veldhuyzen Rosair F-start
Jess Way Amira F-start
Ella van den Berg Ashley F-start
Lidewei Korteland Kiki F-start
14.30 uur Diyae van Manen Skydancer F1
Amy Iljas Dolly F1
Ella van den Berg Ashley F1
14.40 uur Puck Melchers Binky F1
Kirsten van Geldern Polly F1
Isis van de Berg Winter F1
14.50 uur Minke Crama Aranka F1
Ziva Merks Whisper F1
Jayden van der Vlugt Kiki F1
15.00 uur Minke Crama Aranka F1
Jayden van der Vlugt Kiki F1
15.10 uur Lieke Tanis Amira F1
Saar Berends Ashley F1
15.20 uur Fleur van Korlaar Trix F2
Hailey van de Broek Rosair F2
15.30 uur Hailey van de Broek Rosair F2
Fleur van Korlaar Trix F2
Skyler Spenkelink Jessy F2
Zondag 7 juni
10.00 uur Jade Essenboom Dolly F3
10.08 uur Bente Hakkens Binky F3
10.16 uur Jade Essenboom Dolly F3
10.24 uur Isa van der Heiden Amira F3
10.32 uur Felien van der Heiden Aranka F3
10.40 uur Isa van der Heiden Amira F3
10.48 uur Felien van der Heiden Aranka F3
10.56 uur Elise Tulen Donald F3
11.04 uur Khyra Jonker Trix F3
11.12 uur Elise Tulen Donald F3
11.20 uur Noa Sedney kiki F3
11.28 uur Luna den Oude Be-girl F3
11.36 uur Noa Sedney Kiki F3/F4
11.44 uur Karlijn van der Brug Popeye F5
11.52 uur Isabelle van de Tol Polly F5
12.00 uur Karlijn van der Brug Popeye F5
12.08 uur Isabelle van de Tol Polly F5
Pauze
12.30 uur Mika van Beek Skydancer F4
12.38 uur Eva Rijpma Be-girl F4
12.46 uur Mika van Beek Skydancer F4
12.54 uur Eva Rijpma Be-girl F4
13.02 uur Eline van Kleef Binky F5
13.10 uur Soraya Vink Popeye F5
13.18 uur Eline van Kleef Binky F5
13.26 uur Soraya Vink Popeye F5
13.34 uur Sara Schotborgh Rosair F4
13.42 uur Sanne Langedijk Donald F6
13.50 uur Sara Schotborgh Rosair F4
13.58 uur Sanne Langedijk Donald F6
14.06 uur Yvonne Vlaanderen Amira F3
14.14 uur Kira Vlaanderen Johnny F5
14.22 uur Jacky Hale Ebelien F10
14.30 uur Babette Doornebal Bently F10
14.38 uur Jacky Hale Ebelien F10
14.46 uur Bruce Robb Rembrandt F10
14.54 uur Karen Siewers Ray Ban F7
15.02 uur Bruce Robb Rembrandt F10
15.10 uur Karen Siewers Ray Ban F7
15.18 uur Kimberley Muijsert F15